603 265 033

ZLATÝ KOPEC 483
STRÁŽ NAD NISOU

Dezinfekční čištění klimatizací

Kontrola stavu klimatizace. Test těsnosti klimatizačního systému. Vyčištění klimatizačního systému. Měření množství chladiva. Dezinfekce ozonem.

Používáním klimatizace dochází ke kondenzaci vody v oblasti výparníku, což může způsobit tvorbu plísní a bujení bakterií. To má škodlivé účinky na zdraví cestujících, způsobuje to nežádoucí zápach, výrazně snižuje účinnost klimatizace a také zvyšuje spotřebu paliva. Proto je potřebná pravidelná údržba klimatizace. Údržba klimatizace zvyšujeme pohodu a příjemné prostředí v automobilu, čímž přispíváte k bezpečnosti a zdraví vás i vaší rodiny a k větší bezpečnosti silničního provozu.

Nabízíme Vám kontrolu stavu klimatizace a vyčištění klimatizačního systému. Provedeme test těsnosti klimatizačního systému, zkontrolujeme funkce a tlaky klimatizace a změříme množství chladiva. V případě potřeby provedeme doplnění chladicího média, oleje či vyčištění klimatizace speciálním přípravkem. Vyčištění provedeme nejmodernějšími přípravky nebo provedeme desinfekci ozonem. Desinfekce ozonem je v současnosti nejúčinnější způsob likvidace bakterií a plísní v automobilu.

Jako prevenci doporučujeme dezinfekci klimatizace provádět 2x za rok.