603 265 033

ZLATÝ KOPEC 483
STRÁŽ NAD NISOU

Likvidace pojistných událostí

Kompletní oprava Vašeho vozidla po autonehodě s nahlášení a vyřízením potřebných dokladů na pojišťovnu. Zajištění finančního vyrovnání na přímo s pojišťovnou.

Pokud si nevíte rady, jak postupovat po dopravní nehodě, obraťte se na nás. Rádi za Vás vyřešíme vše potřebné. Poskytujeme kompletní likvidaci pojistných události u všech pojišťovacích ústavů v ČR.
Zajistíme odtah nepojízdného vozidla do servisu a zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy (pokud jste poškozený, tak zcela zdarma). Na základě zplnomocnění vyřídíme všechny potřebné náležitosti s pojišťovnou. U pojišťovny nahlásíme dopravní nehodu. Po převozu vozu do našeho servisu zajistíme prohlídku a fotodokumentaci havarovaného vozu pověřeným likvidátorem pojišťovny. Po opravě si vyzvednete opravený automobil bez zbytečných průtahů. Tímto postupem vás ušetříme opakovaných návštěv pojišťovny a rizika vyšších nákladů na opravu vozidla oproti pojišťovnou vyplacené částce.

K vyřízení pojistné události potřebujete následující doklady:
• Kopii velkého technického průkazu.
• Kopii řidičského průkazu řidiče vozidla v době nehody.
• Zápis od Policie ČR. Pokud Policie ČR událost nešetřila, je nutné doložit čestné prohlášení, že řidič vozidla nebyl pod vlivem alkoholu ani jiných omamných látek.
• Číslo leasingové smlouvy a souhlas leasingové společnosti s výplatou plnění (pouze pokud je vozidlo na leasing).
• Plnou moc pro autoservis, pokud s tím klient souhlasí.
• Kopii pojistné smlouvy.
• Údaje o viníkovi dopravní nehody, pokud je známe (jméno, kontakt, číslo pojistky, název pojišťovny).
• Popis místa havárie a průběhu nehody.

Výměny autoskel na osobních, nákladních vozidlech a autobusech. Při dodržení pojistných podmínek je výměna provedena zdarma.

Výměna autoskel u všech typů vozidel
Provádíme výměny autoskel na osobních vozech, nákladních automobilech, autobusech, pracovních strojích i veteránech. Máme k dispozici autoskla čelní, boční pevná i posuvná či stahovací skla, zadní klasická i boční skla trojúhelníková. V nabídce máme výhradně kvalitní autoskla od renomovaných světových výrobců. Používáme pouze kvalitní spojovací a lepící materiály.

Výměna autoskel zdarma
Jsme smluvními partnery většiny pojišťoven, výměna autoskla z pojistné události je proto u nás zdarma. Veškeré náležitosti spojené se škodnou událostí vyřídíme s pojišťovnou za Vás. Nabízíme rovněž kompletní pojištění čelního skla vozidla.

Mobilní zasklívání
Nabízíme výměnu či opravu autoskla přímo u zákazníka. Po dohodě můžeme přijet k Vám do firmy, dílny či k místu nehody.

Opravy autoskel
Výměna poškozeného autoskla není vždy nezbytně nutná. Odborně posoudíme, zda je pro Vás v dané situaci výhodnější výměna nebo oprava autoskla. Drobná poškození dokážeme jednoduše a rychle opravit. Oprava autoskel probíhá unikátní technologií, kterou lze provést opravy bodových poškození, jako jsou oka či hvězdicové praskliny do průměru 4 cm. Oprava autoskla lze provést i v případě podélné praskliny do délky 6 cm. Garantujeme pevnost takto opraveného skla.

Doplňkové služby
• Expresní výměna autoskel
• Odvoz vozu a jeho následné přistavení
• Prodej doplňků a dílů k autosklům
• Leptání VIN na okna